Бамблбі

Шоу програма Бамблби

Коли земля в небезпеці, людство на межі катастрофи, одна надія на технологічні неземні машини. Трансформери з'явилися на нашій планеті, і тепер стоять на сторожі безпеки людей.

Зустріти цих неймовірних істот, здатних за лічені секунди з звичайного автомобіля перетворитися на величезного робота, мріють всі хлопчики й дівчатка. І завдяки агентству Famous Party у вас є можливість створити найкращий день для свого малюка.

Замовити Трансформера на свято

Ми пропонуємо замовити Трансформера на дитяче свято в Києві або області. Наші аніматори - це професіонали, які мають великий досвід роботи з дітьми різного віку. Вони знають, як утримати увагу дитини, зацікавити її, вчасно переключити з однієї інформації або дії на іншу.

Такий підхід вкрай важливий, він дозволяє уникнути того, що дитяче свято перетвориться в повний хаос, де кожен гість робить тільки те, що він хоче. Трансформеру під силу зібрати єдину команду з дітей, які із задоволенням будуть брати участь в веселих іграх, пізнавальних конкурсах та активних квестах.

Наші переваги

Яскравий образ супергероя обов'язково сподобається дітям, і вони поринуть на справжню пригоду зі своїми новими знайомими! Помічниками в цьому стане додатковий реквізит і музичний супровід, які входять у вартість послуги.

Сценарій зустрічі з аніматором планується заздалегідь і з урахуванням віку гостей, тому вам не варто хвилюватися, що конкурси виявляться занадто складними для дитини або вона буде нудьгувати. Кожна деталь від Трансформера спрямована на те, щоб дитина отримувала масу позитивних емоцій і запам'ятала цей день надовго.

Агентство Famous Party знає, як виконати заповітну мрію вашої дитини, зверніться до нас і ми допоможемо організувати краще тематичне свято!

1200 грн/година   
1200 грн/година   

Для всіх, хто, обожнює жарти і веселощі, наші аніматори підготували фантастичну розважальну шоу-програму з закрученим сюжетом і цікавими випробуваннями.

Фото зі свят

Форма зворотного зв'язку

Контакти

Телефон

067 548 48 29

Наша адреса

Україна, Київ, вул. Сверстюка, 13, офіс 409

Ми в соціальних мережах