Людина павук

Шоу програма Людина павук

Напевно немає такої людини, яка не мріяла б бути супергероєм або хоча б мати якусь суперсилу. Погодьтеся, що вміння переміщатися в часі або читати думки інших дуже б допомогли в житті.

Але на жаль, нам, простим людям, залишається тільки мріяти і спостерігати за тим, як розпоряджаються своїми талантами супергерої.

На відміну від дорослих, діти щиро вірять в диво та сподіваються, що в один прекрасний день вони знайдуть унікальні сили, які роблять їх особливими. Надихає їх і приклад Людини-павука. Жив собі звичайний хлопець Пітер, поки його не вкусив павук, після чого все круто змінилося. Він став супергероєм і навіть подружився в Залізною Людиною. Розповідями про свої пригоди Пітер із задоволенням поділиться зі своїми шанувальниками.

Замовити Людину Павука на свято

Якщо ваша дитина обожнює комікси про цього супергероя, не може відірватися від мультфільму або кіно з ним, тоді вам просто необхідно замовити Людину-павука на дитяче свято! На дітей чекає незабутня зустріч з улюбленим персонажем, під час якої вони гратимуть, розгадуючи цікаві загадки і слухаючи захоплюючі історії.

Аніматори від івент-агентства Famous Party знають, як організувати ідеальний день народження для дитини або будь-яке інше свято. І навіть якщо до цього малюк був байдужий до супергероя, то вже після зустрічі з Людиною-павуком він точно закохається у Всесвіт Марвел та стане його відданим фанатом.

Наше агентство пропонує послуги досвідчених аніматорів в яскравих, гарних костюмах, які працюють з хлопцями різного віку. Завдяки професіоналізму та продуманому сценарію, Людина-павук з першого погляду викликає прихильність до себе дітей, а значить нудьгувати ніхто точно не буде, тільки від душі веселитися.

Подаруйте дитині море щастя - замовте його улюбленого супергероя в агентстві свят Famous Party

1200 грн
1200 грн   

Для всіх, хто любить жарти та веселощі, наші аніматори підготували фантастичну розважальну шоу-програму з закрученим сюжетом і цікавими випробуваннями.

Фото зі свят

Форма зворотного зв'язку

Контакти

Телефон

067 548 48 29

Наша адреса

Україна, Київ, вул. Сверстюка, 13, офіс 409

Ми в соціальних мережах