Сімка

Програма Фіксікі Сімка

А хто такі Фіксікі - великий-великий секрет! Цю веселу пісеньку і мультяшних персонажів знають практично всі діти і багато дорослих. За пригодами невгамовного Нулика та його сестри Сімки із задоволенням стежать хлопчики та дівчатка. Мультфільм якісно відрізняється від подібних тим, що окрім яскравої картинки і веселих персонажів, він знайомить малюків з пристроєм електроніки, принципами її роботи та правилами використання.

Всі ці якості зробили Фіксіків улюбленими героями багатьох діточок. А познайомитися ближче з персонажами мультфільму допоможе агентство Famous Party. У нас ви можете замовити Сімку на дитяче свято, якій будуть раді як малюки, так і хлопці молодшого шкільного віку. Аніматор в яскравому костюмі мультяшної героїні візьме на себе завдання подарувати малюку та його гостям незабутні емоції.

Чому ми?

Наші актори не просто приходять в образі Фіксіків, вони проводять з дітьми веселі конкурси, в ігровій формі розповідають про цікаві факти та розважають усілякими головоломками і квестами. Сценарій продумується окремо під кожен вік та кількість учасників свята - нудно не буде нікому.

Сімка подарує дітям чудовий настрій та направить невгамовну енергію малюків в правильне русло. А батьки в цей час зможуть насолодитися спілкуванням один з одним, довіривши дітей професіоналам з агентства Famous Party.

Замовити Фіксікі на свято

Аніматор в костюмі Сімки з Фіксіків готовий ощасливити маленьких гостей. Крім продуманого сценарію для свята ми забезпечуємо музичний супровід та додатковий реквізит. Сімка з радістю проведе незабутнє свято для дітей, яке їм запам'ятається надовго!

1200 грн/година   
1200 грн/година   

Для всіх, хто любить легендарний мультсеріал Фіксікі, обожнює жарти і веселощі, наші аніматори підготували фантастичну розважальну шоу-програму з закрученим сюжетом і цікавими випробуваннями.

Фото зі свят

Форма зворотного зв'язку

Контакти

Телефон

067 548 48 29

Наша адреса

Україна, Київ, вул. Сверстюка, 13, офіс 409

Ми в соціальних мережах