Срібна людина

Шоу програма Срібна людина

Спостерігаючи за зоряним небом, складно уявити, що люди - єдині живі істоти в усьому цьому величезному просторі. Особливо питання всесвіту та її формування хвилюють дітей, які завжди відкриті до нової інформації та хочуть знати все про все. З отриманих відомостей малюк створює собі унікальну картинку сприйняття світу, де часто нарівні з людьми живуть фантастичні персонажі.

Ще одним питанням, яке хвилює дітей та дорослих, є існування інопланетних істот. Населяють вони інші планети? Чи можна з ними зв'язатися? Чи відвідували вони Землю? На ці та інші питання маленьким дослідникам космосу дадуть самі власники НЛО. Ми пропонуємо замовити інопланетянина на дитяче свято та подарувати дітям дивовижний досвід спілкування з позаземними гостями.

Наші переваги

Уявіть тільки здивування хлопців, коли вони побачать прибульця. Справжній гуманоїд повідає дітям про свої пригоди, розповість про будову всесвіту та особливості інших планет. Аніматор в костюмі прибульця настільки вживається в свою роль, що багато хлопців щиро повірять в існування інопланетного життя.

Наше івент-агентство Famous Party пропонує відмінну святкову програму, в яку входять ігри, конкурси квести і танці. Все це супроводжується веселою музикою та доповнюється яскравим реквізитом.

Одне з головних якостей аніматора - це вміння знайти спільну мову з дітьми різного віку та зацікавити їх іграми та квестами. Можете не переживати, все актори Famous Party - це досвідчені професіонали, які знають, що потрібно дітям. Повірте, після зустрічі з нашим прибульцем малюки будуть в дикому захваті.

Воно й не дивно, адже не кожен день зустрінеш гостя з іншої планети на своєму святі! Тому, якщо ви плануєте особливе свято, наші аніматори з радістю вам в цьому допоможуть.

1200 грн   
1200 грн   

Для всіх, хто обожнює жарти і веселощі, наші аніматори підготували фантастичну розважальну шоу-програму з закрученим сюжетом і цікавими випробуваннями.

Фото зі свят

Форма зворотного зв'язку

Контакти

Телефон

067 548 48 29

Наша адреса

Україна, Київ, вул. Сверстюка, 13, офіс 409

Ми в соціальних мережах