Рапунцель

Програма Рапунцель

Казки та кінематограф подарували світові величезну кількість персонажів принцес. Однак в своїй більшості вони представляють собою досить пасивних дівчат, які просто чекають свого щастя, практично нічого для цього не роблячи. Але є й інші образи красунь, які несуть в собі дуже правильний посил для підростаючих дівчаток.

Яскравий приклад такого персонажа - це Рапунцель. Відважна принцеса не боялася труднощів і впевнено йшла до своєї мети, а не чекала, що все вирішиться за волею випадку. Завдяки івент-агенції Famous Party принцеса поділиться своїми секретами з малюками! Ви можете замовити Рапунцель на дитяче свято, де вона з задоволенням розповість про свої пригоди, і про те, якими якостями треба володіти, щоб домогтися бажаного.

Чому ми?

Наш аніматор в костюмі казкового персонажа проведе з малюками незабутній час, наповнений сміхом і радістю. В процесі зустрічі дітей чекають веселі конкурси та ігри, пізнавальні факти та майстер-класи. Завдяки своїй невгамовній енергії, Рапунцель перетворить будь-яке святкування на справжню пригоду, де дітей чекають захоплюючі квести та випробування. Ми гарантуємо, що малюки залишаться задоволеними і запам'ятають цей день надовго! Агентство Famous Party працює по Києву і області, наші професійні аніматори вміють знаходити спільну мову з дітьми різного віку.

Замовити Рапунцель на свято

Навіть самий похмурий карапуз не зможе встояти перед чарівністю Рапунцель і з задоволенням візьме участь в загальному святкуванні. Крім продуманого сценарію, ми забезпечуємо відповідний музичний супровід та додатковий реквізит. Крім того, за бажанням батьків, наші фахівці надають допомогу в оформленні тематичного свята або надають послуги фотографа.

1200 грн/година   
1200 грн/година   

Для всіх, хто любить легендарний мультсеріал, обожнює жарти і веселощі, наші аніматори підготували фантастичну розважальну шоу-програму з закрученим сюжетом і цікавими випробуваннями.

Фото зі свят

Форма зворотного зв'язку

Контакти

Телефон

067 548 48 29

Наша адреса

Україна, Київ, вул. Сверстюка, 13, офіс 409

Ми в соціальних мережах