Поні

Шоу програма Поні

Одним з улюблених дитячих мультфільмів є My Little Pony. Він розповідає про чарівний світ, населений різними казковими істотами. Тут можна зустріти пегасів, поні та єдинорогів, які живуть в мирі та злагоді.

У мультфільмі безліч героїв, кожен з них цікавий по-своєму. Дивовижний світ, частиною якого хотіла би стати кожна дитина. І хоча всесвіт My Little Pony є вигаданим, незважаючи на це у дітей є можливість до нього доторкнутися.

Допоможе в цьому наше івент-агентство Famous Party, де ви можете замовити Поні Единорожку на дитяче свято. Ця дивовижна конячка принесе частинку чарівництва в будь-яке святкування, перетворивши його на казку. Поруч з нею все навколо починає світитися та грати всіма барвами веселки. Там, де Поні Единорожка, там завжди веселощі, адже це і потрібно, щоб свято вдалося.

Наші переваги

Аніматор у костюмі My Little Pony створить дивовижну атмосферу для малюків. Він знає, як зацікавити дітей, об'єднати їх в єдину команду, яка з радістю бере участь в конкурсах та розгадує веселі загадки. Поні Единорожка із задоволенням поділиться з маленькими гостями цікавими історіями про своє життя в чарівній країні.

З нею точно ніхто не буде нудьгувати! Крім того, сценарій підбирається з урахуванням віку малюків, щоб ігри та конкурси максимально відповідали інтересам дітей.

Аніматори нашого агентства Famous Party з задоволенням візьмуть на себе розвагу дітлахів. Для максимального занурення в світ My Little Pony зустріч з Поні супроводжується музикою і реквізитом, забезпечення якого бере на себе наше агентство.

Щастя на обличчі дитини - це найкращий доказ для батьків, що свято вдалося. Агентство Famous Party гарантує, що після зустрічі з Поні Единорожкою у дітей будуть тільки позитивні емоції.

1200 грн/година   
1200 грн/година   

Для всіх, хто обожнює жарти і веселощі, наші аніматори підготували фантастичну розважальну шоу-програму з закрученим сюжетом і цікавими випробуваннями.

Фото зі свят

Форма зворотного зв'язку

Контакти

Телефон

067 548 48 29

Наша адреса

Україна, Київ, вул. Сверстюка, 13, офіс 409

Ми в соціальних мережах