Черепашка-ніндзя

Програма Черепашка Ніндзя

Імена чотирьох мутантів-черепах відомі не тільки дітям, а й дорослим. Кілька поколінь виросло на їхніх пригодах, а історію зелених мешканців каналізації та їхнього вчителя знають багато людей, навіть ті, хто не захоплюється супергероями. Комікси про черепашок-ніндзя знайшли величезну популярність в світі, про них знімають мультсеріали і кінофільми, випускають колекційні фігурки та різні іграшки.

Кращий подарунок дитині

Якщо ваша дитина без сумнівів називає всі імена мутантів, знає, хто з них є величезним любителем піци, а хто найрозумніший, тоді він справжній фанат цих супергероїв! І найкращим подарунком для дитини стане зустріч з його кумирами. Організувати її допоможе наше агентство Famous Party. Ми пропонуємо замовити черепашку ніндзя на дитяче свято, і зробити вашій дитині та його гостям незабутній сюрприз. З веселою черепашкою свято заграє новими фарбами, наш аніматор знає як захопити дітей, зацікавити їх веселими іграми та цікавими конкурсами!

Чому ми?

Черепашка-ніндзя - Донателло, Леонардо, Рафаель або Майкі, подарують незабутні емоції малюкам, зустріч з ними буде цікавою і для хлопчиків, і для дівчаток. Аніматори нашого агентства мають великий досвід роботи з дітьми, тому не варто хвилюватися того, що комусь стане нудно протягом свята. Сценарій підбирається під вікову категорію дітей та тематику свята.

Замовити аніматора черепашка-ніндзя

Зазвичай зустріч з черепашкою-ніндзя включає в себе спільні ігри з малюками, квест з веселими запитаннями і пізнавальну частину, з яких хлопці можуть дізнатися цікаві факти з різних предметів. Все це супроводжується музикою та додатковим реквізитом, що дозволяє створити повну картинку відвідування казковим персонажем. Для замовлення аніматора в костюмі черепашки-ніндзя вам потрібно зв'язатися з нашими менеджерами або заповнити відповідну форму на сайті.

1200 грн/година   
1200 грн/година   

Для всіх, хто обожнює жарти і веселощі, наші аніматори підготували фантастичну розважальну шоу-програму з закрученим сюжетом і цікавими випробуваннями.

Фото зі свят

Форма зворотного зв'язку

Контакти

Телефон

067 548 48 29

Наша адреса

Україна, Київ, вул. Сверстюка, 13, офіс 409

Ми в соціальних мережах