Мішель

Ростова лялька Мішель

Плюшевий ведмедик Тедді з'явився ще на початку 20 століття і з тих пір він залишається одним з вірних друзів дітей в різних куточках світу. Однак незважаючи на любов малюків, ведмежа відчував себе самотньо і для нього вирішили створити подругу - Мішель. Тепер Мішель і Тедді разом допомагають діткам рости, розважають їх, коли нудно або підбадьорюють, коли страшно.

Якщо ваша дитина не розлучається з плюшевою іграшкою, тоді зробіть для неї оригінальний подарунок - замовте Мішель Тедді на дитяче свято! Агентство Famous Party з радістю допоможе перетворити торжество в незабутнє дійство, повне чарівництва і радості для іменинниці та її гостей. Аніматор в костюмі ведмедика-дівчинки Мішель подарує масу позитивних емоцій.

Чому ми?

Ми гарантуємо, що малюки будуть в повному захваті. Під час зустрічі з персонажем дітки будуть розважатися, беручи участь в конкурсах та іграх. Мішель поділиться з маленькими гостями цікавою інформацією, яка буде представлена ​​у веселій формі, що не дасть нудьгувати малюкам. Сценарій продумується заздалегідь з урахуванням віку дітей та тематики урочистостей. Кожен конкурс або ігри супроводжуються музикою, яку також забезпечує наше агентство. Крім того, в послугу входить додатковий реквізит, який дозволяє створити повноцінну картинку зустрічі з казковим героєм.

Замовити ростовую ляльку Мішель на свято

Мішель Тедді асоціюється з добротою і готовністю завжди допомогти. З цією іграшкою не страшно в темну ніч коли гримить грім, або коли довелося розлучитися ненадовго з мамою. Наші аніматори в яскравому костюмі ведмедика зроблять зустріч з дітьми захоплюючою та корисною. Вони розкажуть, як перестати боятися, чому важливо слухатися дорослих. Старших діток Мішель познайомить з секретами дружби і багатьом іншим, гарантовано всім буде цікаво. Подаруйте малюкам незабутню зустріч з улюбленим персонажем!

1700 грн/година   
1700 грн/година   

Для всіх, хто любить ведмедиків Тедді, обожнює жарти і веселощі, наші аніматори підготували фантастичну розважальну шоу-програму з закрученим сюжетом і цікавими випробуваннями.

Фото зі свят

Форма зворотного зв'язку

Контакти

Телефон

067 548 48 29

Наша адреса

Україна, Київ, вул. Сверстюка, 13, офіс 409

Ми в соціальних мережах