Зефірка

Програма Лол Зефірка

Оригінальні ляльки LOL викликали справжній фурор на ринку дитячих іграшок. Вони відразу припали до душі маленьким принцесам й стали їх найкращими подружками. І якщо ви хочете подарувати дитині справжнє свято, вам слід запросити цю чудову ляльку. Агентство Famous Party з радістю допоможе організувати незабутній день народження або будь-яке інше свято для дитини. Ми пропонуємо замовити ляльку LOL Зефірку на дитяче свято, яка буде розважати маленьких гостей веселим конкурсами і не дасть нікому нудьгувати! Наші досвідчені аніматори знають, як знайти підхід до дітей різного віку, вони вміють зацікавити дитину, утримати його увагу на тривалий час і підняти настрій навіть самому похмурому карапузові.

Чому ми?

Плануючи свято для дитини, батьки можуть втратити різні моменти, в той час як наше агентство точно знає як провести ідеальний захід. Фахівці Famous Party розробляють індивідуальний сценарій, який буде відповідати побажанням батьків, віковій групі дітей і тематиці. Аніматор в яскравому костюмі ляльки LOL Зефіркі проведе веселі конкурси, буде розважати різноманітними іграми, і все це під вдало підібраний музичний супровід.

Крім того, наше агентство забезпечує необхідний реквізит. Всі ці деталі допомагають організувати захід, який надовго запам'ятається дітям, і зарядить їх позитивними емоціями. А гарний настрій дитини передається й дорослим, тому батьки також відмінно проведуть час, поки маленьких гостей буде розважати наш аніматор.

Замовити аніматора LOL Зефірка

Чарівна LOL Зефірка допоможе провести відмінне дитяче свято, від якого будуть в захваті не тільки дівчатка, але і хлопчики! Замовте професійного аніматора в агентстві Famous Party, ми надаємо послуги по Києву та всій області.

1200 грн/година   
1200 грн/година   

Для всіх, хто любить жарти і веселощі, наші аніматори підготували фантастичну розважальну шоу-програму з закрученим сюжетом і цікавими випробуваннями.

 

Фото зі свят

Форма зворотного зв'язку

Контакти

Телефон

067 548 48 29

Наша адреса

Україна, Київ, вул. Сверстюка, 13, офіс 409

Ми в соціальних мережах