Цукерка

Шоу програма Цукерка

Цукерки - це одне з найкращих винаходів людства! Одна невелика солодкість може усунути переживання складного дня, підняти настрій та додати енергії. Різноманітність смакоти просто вражає уяву. Карамельки, льодяники, шоколадні, помадки, Желейка, праліне, і безліч інших, тільки від одного виду на які течуть слинки.

І якщо дорослі можуть стримувати свої бажання їсти цукерки цілодобово, то дітям такі обмеження абсолютно незрозумілі. Вони просто обожнюють солодощі, готові з ними проводити весь час.

Переваги

Наше івент-агентство Famous Party пропонує з головою зануритися в світ солодощів. Ми пропонуємо замовити конфетну вечірку на дитяче свято, вона буде найсолодшим та найсмачнішим святом.

Оригінальні аніматори в костюмах, прикрашених льодяниками і маршмеллоу допоможуть створити незабутню атмосферу щастя та радості, які бувають при поїданні великої кількості солодощів.

Замовити шоу програму Цукерка

Конфетная вечірка включає в себе різноманітні конкурси, ігри, танці та інші розваги, які припадуть до душі малюкам. Ну і звичайно, якщо батьки дозволять, маленьких гостей чекають солодкі сюрпризи.

Святкова програма створюється з урахуванням віку дітей, щоб їм було цікаво і при цьому не складно. Крім того, конкурси та ігри супроводжуються музичним супроводом, також використовується додатковий реквізит для проведення конкурсів.

Наші Цукерки допоможуть створити ідеальне торжество для дітей, з ними гості точно не будуть нудьгувати та залишаться в захваті від проведеного разом часу. Ви можете замовити аніматора на годину або кілька годин, агентство Famous Party надає послуги по Києву і області. Зв'яжіться з нами, і ми організуємо найкраще свято!

1200 грн/година   
1200 грн/година   

Для всіх, хто любить, жарти і веселощі, наші аніматори підготували фантастичну розважальну шоу-програму з закрученим сюжетом і цікавими випробуваннями.

Фото зі свят

Форма зворотного зв'язку

Контакти

Телефон

067 548 48 29

Наша адреса

Україна, Київ, вул. Сверстюка, 13, офіс 409

Ми в соціальних мережах