Залізна людина

Програма Залізна людина

Команда Месників зібрала кращих супергероїв, щоб протистояти будь-якій загрозі з боку людини або неземних істот. Завдяки їх злагодженій роботі і неймовірним здібностям їм вдається перемогти навіть в найскладніших боях.

Одним з членів команди є Залізна Людина - Тоні Старк в інноваційному костюмі-роботі, який володіє штучним інтелектом і вміє багато чого цікавого. Цей супергерой є улюбленим персонажем величезної кількості хлопчиків і дівчаток. Кожен з них мріє одягти на себе костюм винахідника та політати в ньому.

Але Тоні Старк нікому не віддасть своє обмундирування, тому що Залізний Людина може бути тільки один. Зате є відмінна можливість запросити його на торжество до маленьких гостей. Івент-агентство Famous Party пропонує замовити Залізну Людину на дитяче свято, тим самим виконавши мрію малюків.

Чому ми?

Поява Супергероя стане справжнім сюрпризом для маленьких гостей і подарує незабутні емоції. Програма зустрічі продумується до найдрібніших подробиць, наші сценаристи враховують вік дітей, їх побажання, все для того, щоб ніхто не нудьгував!

Замовити аніматора Залізний Людина

Аніматор в костюмі Залізної Людини проведе веселий квест для малюків, що супроводжується іграми та різними конкурсами. Повірте, на такому святі будуть панувати тільки позитивні емоції та гарний настрій! Батьки можуть не переживати за своїх дітей, вони будуть повністю захоплені Залізною Людиною та його неординарними здібностями.

Запросити на свято аніматора Famous Party в костюмі супергероя або в будь-якому іншому образі не складе труднощів - заповніть форму на сайті нашого агентства або зателефонуйте за телефоном, вказаним на сайті. Менеджери зв'яжуться з вами і обговорять всі деталі послуги, ми працюємо по Києву і області.

1200 грн/година
1200 грн   

Для всіх, хто любить легендарного Залізної людини, обожнює жарти і веселощі, наші аніматори підготували фантастичну розважальну шоу-програму з закрученим сюжетом і цікавими випробуваннями.

Фото зі свят

Форма зворотного зв'язку

Контакти

Телефон

067 548 48 29

Наша адреса

Україна, Київ, вул. Сверстюка, 13, офіс 409

Ми в соціальних мережах