Гонщик та Скай

Шоу програма Гонщик та Скай

Якщо запитати у малюків, які їх улюблені мультфільми, обов'язково в списку буде Щенячий Патруль. І це цілком логічно, адже як можна залишитися байдужим до відважних цуценят, готових завжди прийти на допомогу та виручити з найскладніших ситуацій.

Яскравий, з деталізованими персонажами і захоплюючим сюжетом, канадський мультик знайшов мільйони прихильників по всьому світу, а його герої тепер прикрашають дитячі товари та іграшки. Агентство Famous Party також має в своєму арсеналі сюрприз для малюків, які люблять безстрашних цуценят.

У нас ви можете замовити Щенячий Патруль на дитяче свято, Гонщик і Скай візьмуть на себе місію з організації незабутнього дня для дітей! Наші аніматори в костюмах мультяшних героїв розважатимуть маленьких гостей веселими іграми та цікавими квестами. Гонщик і Скай будуть розслідувати заплутану справу. І без допомоги хлопців їм буде не обійтися.

Наші переваги

Святкова програма побудована таким чином, щоб до неї були долучені всі діти, жодна дитина не залишиться в стороні. Нудно точно не буде, адже ігри змінюються конкурсами, а в сценарії продумана тривалість кожного елемента, щоб учасники не нудьгували.

Ігри та квести підбираються з урахуванням віку, тому вся інформація буде зрозуміла і легка для сприйняття. Особливу атмосферу створює відповідна музика і реквізит, які забезпечують наше агентство.

Щенячий патруль подарує масу позитивних емоцій і перетворить дитяче свято в цікаву пригоду. Ви самі вибираєте час, протягом якого буде проводитися зустріч малечі з аніматорами, це може годину або цілий день.

Famous Party працює по Києву та області, ми готові приїхати до вас в будь-який час. Замовити послуги аніматорів можна, зв'язавшись з нашим менеджером за телефоном або через спеціальну форму на сайті.

1200 грн   
1200 грн   

Для всіх, хто любить, жарти і веселощі, наші аніматори підготували фантастичну розважальну шоу-програму з закрученим сюжетом і цікавими випробуваннями.

Фото зі свят

Форма зворотного зв'язку

Контакти

Телефон

067 548 48 29

Наша адреса

Україна, Київ, вул. Сверстюка, 13, офіс 409

Ми в соціальних мережах