Гонщик

Шоу програма Гонщик

Щенячий патруль - це чудовий мультик про відважних собак-рятувальників. Незважаючи на свій невеликий вік, герої не бояться небезпек та вирішують будь-які труднощі. На власному прикладі персонажі вчать малюків бути безстрашними та допомагати іншим.

Головним героєм мультфільму можна по праву назвати Гонщика - німецька вівчарка, яка очолює загін патруля. Він демонструє якості лідера і командира, здатного взяти на себе відповідальність прийняти потрібне рішення. Погодьтеся, що такі якості потрібні не тільки собакам, але і людям.

Наші переваги

Завдяки івент-агенції Famous Party у вас є можливість замовити Гонщика на дитяче свято, де він поділиться з малюками як в складних ситуаціях бути відважним і рішучим. Зустріч з командиром з "Щенячого патруля" подарує незабутні емоції маленьким гостям, адже неможливо встояти перед шармом Гонщика.

Наш аніматор в костюмі відважного Гонщика забезпечить ідеальне торжество для дітей, де немає місця нудьзі або примхам. І поки діти будуть поглинені цікавою пригодою, батьки зможуть трохи розслабитися і просто насолоджуватися щасливими обличчями малюків.

Замовити аніматора Гонщика

Під час зустрічі з Гонщиком дітей чекають різноманітні конкурси та квести, ну і звичайно ж, музична програма. Сценарій розробляється з урахуванням віку гостей, тому на найменших дітлахів чекають рухливі ігри й танці, а ось діткам постарше пропонуємо зануритися в атмосферу розслідувань та погоні.

Все продумано для найдрібніших деталей, щоб діти отримали максимальне задоволення, а у батьків залишилися позитивні емоції від співпраці з Famous Party. У нашому агентстві ви можете замовити аніматора в костюмі персонажа Щенячий Патруль, ми працюємо по Києву і області.

Крім того, ми з радістю допоможемо в організації тематичного свята і проведенні фотосесії.

1200 грн   
1200 грн/година   

Для всіх, хто обожнює жарти і веселощі, наші аніматори підготували фантастичну розважальну шоу-програму з закрученим сюжетом і цікавими випробуваннями.

Фото зі свят

Форма зворотного зв'язку

Контакти

Телефон

067 548 48 29

Наша адреса

Україна, Київ, вул. Сверстюка, 13, офіс 409

Ми в соціальних мережах