Нолик

Шоу програма Нолик

Сімейство Фіксіків давно відомо не тільки дітям, але і дорослим. Ці маленькі істоти живуть в кожному будинку та допомагають людям доглядати за технікою. За їхніми пригодами люблять стежити діти різного віку, особливо їх забавляє Нолик - наймолодший представник сім'ї Фіксіків. Він завжди потрапляє в якісь халепи та його сестрі Симці та іншим Фіксікам доводиться йому допомагати виплутатися з труднощів.

Нолик схожий на звичайну дитину, яка через свою допитливість та звичайну цікавость змушує батьків нервувати й переживати. Може бути тому дітворі так полюбився цей персонаж? Так чи інакше, але мультфільм діти та дорослі дивляться із задоволенням, а це означає, що організація тематичного торжества в стилі маленьких чоловічків буде як ніколи актуальною.

Івент-агентство Famous Party пропонує замовити Нолика на дитяче свято, він здатний будь-яке святкування перетворити в захоплюючу пригоду. У компанії з цим казковим героєм ніхто не буде нудьгувати, на дітей чекають цікаві конкурси, веселі ігри і маса пізнавальної інформації!

Наші переваги

Аніматор в костюмі Нолика стане кращим другом для дітей, він знає, як об'єднати хлопців, переключити їх увагу в потрібний момент. Допоможе в цьому продуманий сценарій, який створюється з урахуванням вікової групи, щоб він був максимально цікавим і пізнавальним. Для занурення в атмосферу світу Фіксіків підбирається відповідний музичний супровід та додатковий реквізит.

Крім того, разом з Ноликом ви можете замовити на свято його сестру Симку, і тоді діти отримують в 100 разів більше веселощів! Подаруйте незабутній день дитині і її гостям, скористайтеся послугами агентства Famous Party.

1200 грн   
1200 грн   

Для всіх, хто любить легендарний мультсеріал, обожнює жарти і веселощі, наші аніматори підготували фантастичну розважальну шоу-програму з закрученим сюжетом і цікавими випробуваннями.

Фото зі свят

Форма зворотного зв'язку

Контакти

Телефон

067 548 48 29

Наша адреса

Україна, Київ, вул. Сверстюка, 13, офіс 409

Ми в соціальних мережах