Ельза

Шоу програма Ельза

Мультфільм Холодне Серце підкорив дорослих і дітей. Ця захоплююча історія про двох абсолютно різних сестер Ельзі та Анни. Їхній шлях до взаєморозуміння і любові був складним, але все ж їм вдалося відкрити душі та наповнити їх добротою. І якщо на початку мультфільму створюється враження, що Ельза - холодна і зла, то з розвитком сюжету дівчина відкриваєтся зовсім з іншого боку. Цей мультфільм вчить дітей доброті та взаємодопомозі, а також віру в те, що кожна людина - хороша.

Наші переваги

Якщо ваша дитина обожнює цей мультфільм, тоді ми знаємо як створити для нього найкращий день народження або будь-яке інше свято! Famous Party пропонує замовити Ельзу Холодне Серце на дитяче свято. Ми обіцяємо, що принцеса нікого не перетворить в сніговика, а буде самої милою та веселою дівчиною на світі.

Аніматор в костюмі казкової героїні буде розважати дітлахів іграми, загадувати загадки, влаштовувати конкурси з призами. Ніхто з маленьких гостей не залишиться в стороні, всі отримають масу позитивних емоцій і запам'ятають цей день надовго!

Сценарій проведення зустрічі малюків з героїнею мультфільму планується заздалегідь, над ним працюють наші сценаристи. Вони знають, що потрібно дітям того чи іншого віку, і на основі цього створюють квести та конкурси.

Замовити аніматора Ельзу Холодне Серце

Крім розважальної частини, на дітей чекає і пізнавальна, де Ельза поділиться різними фактами, які будуть цікавими маленьким гостям. В послуги аніматора також входять музичний супровід та додатковий реквізит, які створюють потрібну атмосферу і дозволяють зануритися в казку, повну чарівництва і гарного настрою!

Подаруйте дитині незабутню зустріч з Ельзою з популярного мультика Холодне Серце, і ми гарантуємо, що винуватець торжества та його гості залишаться задоволеними. З аніматорами від Famous Party ніхто не буде нудьгувати.

1200 грн/година   
1200 грн   

Для всіх, хто любить легендарний мультфільм Холодне Серце , обожнює жарти і веселощі, наші аніматори підготували фантастичну розважальну шоу-програму з закрученим сюжетом і цікавими випробуваннями.

Фото зі свят

Форма зворотного зв'язку

Контакти

Телефон

067 548 48 29

Наша адреса

Україна, Київ, вул. Сверстюка, 13, офіс 409

Ми в соціальних мережах