Динозавр

Ростова лялька Динозавр

Вимерлі тварини динозаври все ще залишаються загадкою для вчених. Чому вони зникли, як жили і ще мільйон питань, на які складно знайти відповіді. Однак точно одне - їх розміри та зовнішній вигляд викликає подив і захоплення. Особливо такі види динозаврів, як тиранозаври та тріцератопси цікаві дітям. Вони люблять читати історії про динозаврів, вивчати їх види або дивитися мультфільми. Якщо ваш малюк теж відноситься до шанувальників цих древніх звірів, тоді пропонуємо зробити йому відмінний сюрприз - замовити динозавра на дитяче свято! Наш аніматор в яскравому костюмі перетворить свято в незабутню зустріч з дивовижним тваринами. На дітей чекають веселі ігри і конкурси, де вони отримають цікаву інформацію про життя та особливості динозаврів, а також зможуть показати свої знання і древніх мешканців нашої планети.

Чому ми?

Динозаврами захоплюються хлопчики і дівчатка різного віку. Програма свята розробляється з урахуванням цього фактора. Наприклад, для малюків до 6 років конкурси будуть легкими та більш рухливими, щоб дітки не нудьгували. А для гостей молодшого шкільного віку квести будуть вже складніше, щоб викликати азарт та бажання розгадати цікаву задачку. Всі ігри та конкурси будуть супроводжуватися музичним оформленням і необхідним реквізитом.

Замовити динозавра на дитяче свято

Батькам не потрібно буде ламати голову над деталями свята, все це ми візьмемо на себе. Динозавр від івент-агентства Famous Party подарує малюкам незабутні емоції! Ми гарантуємо, що жодній дитині не стане нудно під час того, як його буде розважати наш аніматор. Сценарій продуманий до найменших подробиць, щоб повністю захопити дитину, а наш актор вміє налагодити контакт з дітьми та привернути увагу цілої групи невгамовних маленьких гостей.

Влаштуйте дитяче свято в стилі Юрського періоду, де головним персонажем стане яскравий Динозавр від агентства Famous Party!

1700 грн/година   
1700 грн/година   

Для всіх, хто любить Вау ефект від ростових ляльок, обожнює жарти і веселощі, ми підготували фантастичну розважальну шоу-програму.

Фото зі свят

Форма зворотного зв'язку

Контакти

Телефон

067 548 48 29

Наша адреса

Україна, Київ, вул. Сверстюка, 13, офіс 409

Ми в соціальних мережах