Оберіть персонажа

Бой Ростова лялька

Зефірка

Мішель Ростова лялька

Динозавр Ростова лялька

Черепашка

Рапунцель

Залізна людина

Бамблбі

Людина павук

Срібна людина

Гонщик та Скай

Кожен батько хоче, щоб його дитина щиро веселилася, а її очі сяяли від радості та захоплення. Особливо якщо це стосується Дня народження — це особлива подія, враження від якої можуть залишитися на багато років. Щоб свято пройшло незабутньо, щоб іменник та його гості залишилися задоволеними, щоб і дітям, і дорослим було весело, варто замовити шоу на День народження. Саме цим займається наше агентство – з Famous Party ви можете розраховувати на організацію ексклюзивної програми, яка буде створена спеціально для винуватця урочистостей!

Подаруйте дитині справжню казку на День народження!

Наша команда – це досвідчені професіонали, які знають як організувати День народження так, щоб він запам'ятався надовго та подарував лише гарні емоції. Клієнти Famous Party можуть самостійно вибрати сценарій урочистостей, а також програму святкування — у тому числі з тематичним ухилом відповідно до інтересів іменинника та хлопців, яких він запросив на своє свято.

Кожне привітання унікальне, тому може включати в себе різні сценарії та програми:

  • привітання з Днем народження ростовими ляльками та аніматорами;
  • різноманітні квести та конкурси, а також інтерактивні ігри;
  • використання професійного обладнання для організації шоу з мильними бульбашками, наукового, хімічного чи срібного шоу;
  • невелика вистава або мюзикл за участю професійних акторів;
  • повноцінний святковий стіл з тортами незвичайної форми та багато іншого.

Захід може проводитись на виїзді, вдома, у кафе, у заміському котеджі та інших місцях. Будь-яке приміщення буде попередньо підготовлене з урахуванням обраної тематики та побажань наших клієнтів. Famous Party готове повністю взяти підготовку свята на себе, і ми гарантуємо, що буде враховано найменші дрібниці.

Шоу на дитячий День народження – чому варто довірити вибір професіоналам?

Наше агентство має вражаючий досвід організації та проведення святкових заходів для дітей, у тому числі з нагоди Дня народження. Звертайся до нас, ви можете розраховувати на справді професійний підхід:

  • підготовка починається заздалегідь з урахуванням місця відзначення, тематики, кількості запрошених гостей та інших нюансів;
  • ретельно опрацьовується сценарій таким чином, щоб іменинник та його гості брали у ньому найактивнішу участь;
  • проводиться грамотне оформлення приміщення та подарунків для створення святкової атмосфери.

Одним із вдалих варіантів проведення шоу на День народження дітям – використання ростових ляльок улюблених героїв. З цим завданням впораються наші аніматори, які закінчили професійні акторські курси та знають, як знайти підхід до будь-якого малюка. Ціна нашої роботи може змінюватись в залежності від обраної вами пакету послуг.

Ну а якщо ви не хочете розбиратися самі, то менеджер нашої агенції допоможе підібрати підходящий варіант - достатньо залишити заявку на сайті або зв'язатися з нами по телефону. Ми гарантуємо, що привітання обійдуться недорого і подарують іменнику гарний настрій та незабутні враження!

Форма зворотного зв'язку