Ростова лялька Ведмедик Тедді Бой

Програма ростовая лялька Ведмедик Тедді

Милий ведмедик на ім'я Тедді є улюбленою іграшкою безлічі поколінь людей по всьому світу. І це не дивно, адже його історія почалася ще в далекому 1902 році в Німеччині, а після ведмежа завоював серця мільйонів дітей в різних країнах. Популярність Тедді не знижується і величезна кількість малюків мріє зустрітися з цим легендарним персонажем. Агентство Famous Party з радістю здійснить бажання дитини! Ми пропонуємо замовити ведмедика Тедді на дитяче свято - він допоможе створити незабутню атмосферу веселощів.

Чому ми?

Наш аніматор в костюмі ведмедика візьме на себе всі клопоти по розвазі малюків. Для кожного свята та вікової групи сплановується свій сюжет, конкурси та ігри. В послуги агентства також входять музичний супровід і реквізит для свята. Всі деталі з проведення свята обговорюються заздалегідь, що дозволяє нашим аніматорам ідеально виконати свою роботу, замовникам - залишитися задоволеними наданою послугою, а винуватцям торжества - весело провести час в компанії з кращою іграшкою в світі.

Ведмедика Тедді люблять діти різного віку. Він є персонажем мультфільмів і казок, які дивляться зовсім маленькі карапузи і дошкільнята. Тому аніматор в костюмі іграшки буде актуальний на день народження, свято в дитячому садку або школі. Сценарій для персонажа може поєднувати в собі розвиваючі ігри та квести, рухливі конкурси, що підбираються залежно від місця проведення свята та тематики.

Як замовити Медведика Тедді Бій

Ви можете замовити аніматора в костюмі ведмедика Тедді. В агентстві Famous Party працюють професіонали, які мають підхід до дітей різного віку і можуть зацікавити велику групу малюків. При цьому увагу буде приділено кожній дитині, щоб всі залишилися задоволені від зустрічі з чудовим Тедді.

1700 грн/година
1700 грн/година   

Для всіх, хто любить ведмедиків Тедді, обожнює жарти і веселощі, наші аніматори підготували фантастичну розважальну шоу-програму з закрученим сюжетом і цікавими випробуваннями.

Фото зі свят

Форма зворотного зв'язку

Контакти

Телефон

067 548 48 29

Наша адреса

Україна, Київ, вул. Сверстюка, 13, офіс 409

Ми в соціальних мережах