Бетмен

Програма Бетмен

Кожному святу потрібен свій Супергерой, і ваш - не виняток! Тільки він точно знає, як організувати захід по вищому розряду та зарядити гостей чудовим настроєм. Один з найвідоміших представників супер всесвіту - це Бетмен, який без проблем впорається з будь-яким завданням, в тому числі і з забезпеченням ідеального проведення часу для дітей та дорослих.

Івент-агентство Famous Party пропонує замовити Бетмена на дитяче свято. Людина-кажан в чорному плащі підкорив серця не лише малюків, а й дорослих. Він відомий за коміксами, мультфільмами та фільмами, які користуються величезною популярністю в усьому світі. Ми пропонуємо подарувати дитині незабутні емоції на його свято, замовивши аніматора в костюмі Бетмена. Тільки уявіть реакцію малюка, коли під час святкування Дня Народження з'явиться справжній Супергерой! Щастя дитини і його гостей не буде меж, і цю подію він запам'ятає на довгий час.

Чому ми?

Агентство Famous Party дуже полегшує життя дорослих. Користуючись послугами наших аніматорів, ви можете не турбуватися про те, чим будуть зайняті діти на святі. Актори беруть на себе всі деталі організації проведення часу малюків. Бетмен в яскравому костюмі проведе для них веселі конкурси, захоплюючі квести та активні ігри. Все це доповнюється звуковим супроводом й необхідним реквізитом. Ми гарантуємо, що ваша дитина та її гості залишаться задоволеними, адже з нашими аніматорами немає місця нудьзі або плачу, тільки гучний сміх та повна залученість в процес! Крім того, фахівці Famous Party допоможуть в організації тематичної вечірки, фотосесії або проконсультують в питаннях вибору декору.

Бетмен вже готовий перетворити ваше свято в захоплюючу пригоду, залишилося тільки зв'язатися з менеджерами нашого агентства!

1200 грн/година   

Для всіх, хто обожнює жарти і веселощі, наші аніматори підготували фантастичну розважальну шоу-програму з закрученим сюжетом і цікавими випробуваннями.

Фото зі свят

Форма зворотного зв'язку

Контакти

Телефон

067 548 48 29

Наша адреса

Україна, Київ, вул. Сверстюка, 13, офіс 409

Ми в соціальних мережах