Анна

Програма Холодне Серце Анна

Кіностудія Уолт Дісней вміє створювати шедеври, які проникають в саме серце та заслуговують нашу любов на довгі роки. Саме таким є мультфільм "Холодне серце", чия популярність не вщухає вже кілька років. Його головна героїня - Анна, стала ідеалом дівчини для тисячі маленьких принцес. Вона хоробра, відважна, готова на все заради старшої сестри, добра до чужих людей. Не дивно, що багато дівчаток мріють познайомитися з Анною. Завдяки івент-агенції Famous Party це можна втілити в реальність! 

Ми пропонуємо замовити Анну Холодне серце на дитяче свято і подарувати малюкам незабутні емоції. Як і героїня мультфільму, наш аніматор передасть всім нестримні веселощі та позитивну енергію. А головне - жодна дитина не залишиться без уваги! Кожен гість візьме участь у цікавих конкурсах, зможе проявити себе в іграх та забути про сум і страх.

Чому ми?

Анна з мультфільму Холодне Серце поділиться з дітьми секретами як стати сміливим, не боятися труднощів і завжди бути готовим прийти на допомогу тим, хто її потребує. Нашому аніматору дуже легко з малюками різного віку, тому не виникне проблем із залученням дітей в загальні веселощі. І поки Анна розважатиме маленьких гостей, дорослі зможуть трохи відпочити та поспілкуватися між собою. Крім актора в яскравому костюмі казкового персонажа, агентство бере на себе музичний супровід і додатковий реквізит. Також окремою послугою можна замовити фотографа. Кожне побажання батьків обговорюється окремо, всі деталі опрацьовують заздалегідь, що допомагає уникнути несподіванок під час урочистостей. Подаруйте дитині зустріч з Анною з Холодного Серця від агентства Famous Party. Ми гарантуємо, що всі ці події малюк запам'ятає надовго!

1200 грн/година   
1200 грн/година   

Для всіх, хто любить жарти і веселощі, наші аніматори підготували фантастичну розважальну шоу-програму з закрученим сюжетом і цікавими випробуваннями.

Фото зі свят

Форма зворотного зв'язку

Контакти

Телефон

067 548 48 29

Наша адреса

Україна, Київ, вул. Сверстюка, 13, офіс 409

Ми в соціальних мережах